Kategoriler
Motivasyon Verimlilik

2020’ye girmeden önce en son bu videoyu KEŞFET!

Yepyeni bir “sen”i keşfedeceğin o yolculuk başlasın…

“2020’ye girmeden önce en son bu videoyu KEŞFET!” için 9 yanıt

Barış bey lütfen videoda kullandığınız interstellar benzeri müziği söylermisiniz nasıl bulacağımı? Çok araştırdım bulamadm lütfen.

Teşekkür ederiz video için bir de post truth ve biyokorsanlar,gen mühendisligi gibi konularda da video paylasabilir misiniz?Gattaca ve Çindeki tasarlanmis bebekler videolarindaki icerik cok etkileyiciydi

Barış Abi yeni 8k ekipmanlarının ve setup’ınla ilgili bir ekipman vlog’u çekebilir misin saygılarımla

Barış abi bir soru sormak istiyorum bilgine sığınarak O bir politikacının oğluydu.

2- Kendisi bir dönem hükumet için çalıştı.

3- Kardeşi milletvekili seçildi.

4- Eserinde işaretler kullandı. B harfiyle işaretlediği şeyin adını yazınız. ve bu eserin devamında sheakspearın adı geçmiş ?

Videonun baslarinda, Baris Ozcan gibi basarili birinin hikayesi degil, bu benim hikayemmis gibi dusundum. Baska insanlarin hayatlarini nasil degistirdigini hayranlikla izleyen, her seferinde bunlardan ilham alan ama hic bir zaman harekete gecemeyen ben. Hatta ben bir suredir sizin videolarinizi, artik bu harekete gecememe durumu aci vermeye basladigi icin izlemeyi birakmistim. Sizin kafamda temsil ettiginiz bir stereotype var ve ben istesem de bunlardan biri olamayacagim diye dusundum. Hala oyle dusunuyorum. Ama kendinizi kirilgan bir noktaya koyma pahasina, hikayenizi bir de boyle anlatmaniz cok etkiledi beni.

‘Bazen de parcalara ayriliyorum.’ Nasil etkilendim bu cumlein gercekliginden, samimiyetinden, kirilganligindan ama ayni zamanda cesurlugundan.

Dediginiz gibi aslinda zayifiz, yavasiz ama denemek zorundayiz.

Herseye ragmen iyi ki izlemisim

Hep sorularımız oluyor sizlere ancak ben size bu yanıtımda soru sormayacağım. Bilgi aktarımınız insanlara özellikle Türkiye’de yaşamakta olan Türkçe dilini kullanan bizlere faydanız anlatmak ile bitmez. Tabi ki herkes baktığı kadarıyla görmekte hem Dünya’yı hem de yaşamı. Farkındalığımızı artırmakta, bi nebze kendimize getirmek yol göstermekte videolarınız inanılmaz rol oynuyor. Tüm bunlar için sizlere ”Teşekkür ederim” sizlere ulaşabileceğim en etkin mecra burası olduğunu düşündüm. O yüzden bu düşüncelerimi buraya yazmaktayım. Sizin gibi değerli bir insanın bizlerle olduğu ve yanımızda yer aldığı için çok şanslıyız. İnşallah başta siz olmak üzere istediğimiz şeylere ulaşmanın veya bunları başarmanın mutluluğu hep birlikte yaşarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir