Kategoriler
Canlı Yayın Gelecek Teknoloji

Elon Musk’ın Neuralink Demosu

Elon Musk 28 Ağustos Cuma günü şirketi Neuralink’in “beyin-bilgisayar arabirimi” teknolojisini tanıttığı bir demo toplantısı gerçekleştirdi. Üç domuz kullanılarak yapılan demoda kafatasına yerleştirilen implantla beyinlerinde oluşan sinyaller canlı olarak gösterildi. Etkinlik sonrasında soru/cevap bölümü de yapıldı.

“Elon Musk’ın Neuralink Demosu” için 5 yanıt

Barış Abi benim yazılım , bilgisayar , yapay zeka , elektrik elektronik mühendisliği gibi meslekler ilgimi çok fazla cekiyor ama başarılı olabilir miyim olamaz mıyım emin değilim rica etsem bu meslekler ve gereken özellikler ile ilgili bir video çeker misin biraz araştırma yaptım ama yeterli bilgi bulamadım lütfen Barış Abi rica ediyorum .

Barış abi benim yazılım , elektrik elektronik,yapay zeka, yazılım bilgisayar mühendisliği gibi konulara ilgim var rica ediyorum o meslekler ve meslekler için gereken özellikler ile ilgili bir video çeker misin ?

Merhaba Barış Bey, Bence videolarınızda konuştuklarınızı bir word belgesi haline getirip videonuzda veya internet sitenizde paylaşabilirsiniz. Ama tabii ki de canlı yayınları öyle yapmamalısınız bu size çok fazlasıyla zorlayabilir:)

Usta kaç videonu izledim hiç bir şeye takılmadım ama bu sefer iletişime geçmek için seçenek aradım bu konuda bi
Sorum var öğrenip cevaplarsanız çok mutlu olurum, bu cihazlar hem okuyup hem yazabiliyor deniyor ya imkanınız varsa direkt olarak ‘beyine bilgi yazabiliyormuyuz hatıralar bilgiler ekleyebiliyormuyuz pratik istemeyen bilgileri hafızanıza yazarak öğretebilecekler mi’ gibi bir soru yöneltirseniz çok iyi olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir