Kategoriler
Vlog

İlk 8K Vlog – Güney Kore 3.Bölüm: Gelenekten Geleceğe

Güney Kore gerçek anlamda geçmişle geleceğin aynı anda görülebildiği bir ülke. Sokaklara çıkıp yürümeye başladığınızda bunu çok iyi gözlemleyebiliyorsunuz.

“İlk 8K Vlog – Güney Kore 3.Bölüm: Gelenekten Geleceğe” için 8 yanıt

Hayırlı akşamlar, türkiyeden selamlar abi, nasılsın ben Mehmet senden bir isteğim olacaktı lütfen görürsen konuşma anlatma fırsatı verebilir misin bana, inşallah görürde sesimi duyarsın mail adresim: [email protected] inşallah görürsün abim

Barış bey merhaba şu anda abd abd canada da yaşamak ile ilgili karar aşamasındayım. Bir kızım var mümkünse abd yaşam ile ilgili fikrinizi almak istiyorum. Mail adresim [email protected]. şimdiden teşekkürler

Barış ağabey rica etsem evrim teorisi (kanunu) hakkında bir video yapar mısınız ?
Bu konuyu sizden de dinlemek istiyorum.

Barış bey merhabalar,

Amerika’da hayat(spesifik olarak yaşadığınız eyalet/şehir), yaşam maliyetleri, refah seviyesi ve yaşam standartlarıyla ilgili bir video yapmayı düşünüyor musunuz? Size göre iyi yanları, kötü yanları, kendi deneyiminiz, yeni gelecek olan maceraperestlere tavsiyelerinizle ilgili yorumlarınızı, deneyimlerinizi duymayı çok isterim.

Bence siz objektif bir değerlendirme yaparsınız ve bu videonuz ABD’de veya yurt dışında yaşamak isteyen kişiler için epey faydalı olur. Ne dersiniz?

Videolarınızı niçin 8K çektiğinize dair açıklama yapmak zorunda kalmanız çok üzücü gerçekten. Videonun başlığını görüp duygularımı direkt olarak sizinle paylaşmak istedim. Bu yorumun ardından içeriğide izleyeceğim her paylaşımınızı takip ettiğim için . Vizyonunuzu birazcık bile anlıyorsam bu kalitede içerikleri sadece günü kurtarmak için değil, gelecek nesillere kanalınızı ileride keşfedecek olan insanlar içinde taze tutmak için yaptıgınızı tahmin ediyorum. Teknoloji dünyasında kendinizi progressive buldugunuzu düşünüyorum teknolojiyi sürekli takip eden onunla yaşayan bir insansınız tabikide olabilecek en iyi kalitede ve içerikte yapmak istediğinizden de eminim bu yüzden sizi seven ve vizyonunuza değer veren biri olarak bu açıklamayı yapmak zorunda bırakıldığınıza bile üzüldüm. İçerikleriniz için çok teşekkür ediyorum ve her yeni paylaşımınızı dört gözle beklediğimizi bilmenizi istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir