Kategoriler
Eğitim Kitap

6 yaşındaki oğlumla 10 ayda 1000 kitap okuduk!

2017’nin ilk günü başladığımız okuma macerasında 10 ayda 1000 kitap bitirdik. Günde en fazla 45 dakika çocuğunuzla, kardeşinizle kitap okuyarak siz de bu kadar çocuk kitabı okuyabilirsiniz.

Okuduğumuz 1000 kitabın tam listesi ve gelecekte okuyacağımız kitapların fotoğrafları için oğlumun Instagram hesabına bakabilirsiniz: https://www.instagram.com/sufiozcan/
Eşimin Instagram hesabı: https://www.instagram.com/devletsah/
Benim Instagram hesabım: http://instagram.com/BarisOzcan

“6 yaşındaki oğlumla 10 ayda 1000 kitap okuduk!” için 4 yanıt

Barış Hocam merhabalar. Değerli vaktinizi çalmadan direk sadede gelip çocuğunuz okuduğu kitaplara talip olmak istiyorum hocam. Öncelikle bir kısmını kendi yeğenim için istiyorum geri kalanını da burada yakınımda bulunan bir köy okulunun ana sınıfına sizin adınızla bağışlamak istiyorum. Yazdıklarımı umarım okuyor olursunuz ve benimle irtibat kurarsınız. İyi günler

Videoda da bahsettiğimiz gibi kitapları kütüphaneden alıyoruz. Okuduktan sonra geri veriyoruz. Aynı yöntemi kullanarak yeğeninize kitap okuma alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Barış Hocam merhabalar, son zamanlarda yaptığım araştırmalardan sonra bilime merak saldım ve bu hevesimin geçici olmasını istemiyorum.Bilim kitaplarını okumaya başlamak istiyorum fakat Atom, Atom Altı Parçacıkları, Fizik, Astrofizik, Uzay Zaman, Kara Delik ve İzafiyet Teorisi gibi konularda 0 bilgiye sahibim diyebilirim, kısacası her şeye baştan başlayacağım. Çok okuyan biri olduğunuz için nereden başlayacağım hakkında size fikir danışmak istedim. Hangi kitabı önerirsiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir